0 votes
92 zobrazenie

Dobrý deň. Chcel by som Vás veľmi poprosiť o radu. Mám záujem si zakúpiť výrobky od vašej spoločnosti, zaujalo ma to, že si to môžem urobiť svojpomocne.
Nakoľko mám sokel, ktorý má dva roky a nechcel by som ho dávať dole. Posielam obrázok ako sa začala vlhkosť prejavovať. Chcem sa spýtať ci by som mohol injektaz urobiť pod úrovňou soklu aj nad jeho úrovňou, alebo by to nemalo zmysel? Úroveň podlahy v dome je v línii sokla ako som naznačil na fotke. Injektaz môžem robiť iba z vonku nakoľko je vo vnútri kúpeľňa. Mam v plane aj dat drenaz okolo múru. Ďakujem veľmi pekne za radu.

 • Matúš Cvaniga stáří dotazu 2 týždne dní
 • poslední aktivní 4 dni dní
0 votes
60 zobrazenie

Dobrý deň,

chcel som použiť Vašu izoláciu Aqua stop cream, ale po odbúraní existujúceho obkladu sa naskytlo nemilé prekvapenie. Pod vodorovnou izoláciou, nad ktorou sú tehly, sa nachádza kamenný základ, ktorý je spájaný snáď hlinou, aspoň tak to teraz vyzerá. Viď foto. Myslíte, že by bolo rozumné, aby som časť pod vodorovnou izoláciou vyplnil kvalitným betónom, kvôli statike, a následne do škáry nad izoláciou, ktorá už nie je funkčná, použil Váš Aqua stop cream.
Ďakujem za odpoveď.

 • adminsanace stáří dotazu 2 týždne dní
 • poslední aktivní 5 dní dní
0 votes
148 zobrazenie

Dobrý den, poprosím o radu. Mám v pláne realizovať sanaciu staršej garažovej steny postavenej v r 1920 bez vodorovnej izolácie v dlžke cca 4m. Mám však v garaži dlažbu a sokel na tej strane o výške cca 10cm a zaroven ide o stavbu na hranici pozemku – sused má svoju dlažbu o cca 10cm nad urovnou nášho terenu.
Otázka znie : bolo by velkou chybou osadiť otvory z mojej strany vo výške cca 15-20cm od urovne mojho terenu a tým by som sa dostal cca 5-10cm nad sokel a zároven by som bol cca 1-2cm nad urovnou susedovho terenu?/ asi by mi sused nedovoli obkopať garáž a dať tam bublinkovú čiernu foliu…/. Dakuejem za radu.
S pozdravom Robert Konečný, Žilina

 • MUDr. Robert Konečný stáří dotazu 2 mesiace dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
464 zobrazenie

Dobrý deň,
pri čiastočnej rekonštrukcii domu starého asi 80 rokov som na prízemí nad podlahou zistil vzlínajúcu vlhkosť na vnútorných omietkach obvodových múrov (viď foto zvnútra aj zvonku).
Dom je podpivničený, má kamenný sokel do výšky cca. 120 cm nad okolitým terénom, v úrovni sokla je potom podlaha prízemí a nad ňou sa objavila spomínaná vlhkosť.
Pre riešenie problému sa mi javí vhodný Váš Aqua Stop Cream, potrebujem však poradiť s postupom aplikácie. Mám v úmysle vnútorné omietky otriasť nad líniu viditeľnej vlhkosti a vyškrabať škáry. Zvonku by som brizolitovú fasádu rád ponechal a chcel by som len odstrániť pásik kabrincového obkladu nad soklom, v takto obnaženej škáre aplikovať Aqua Stop Cream a namiesto pôvodného pásiku inštalovať po celej dĺžke múrov odvetrávaciu lištu. Vo vnútri potom chcem použiť sanačnú omietku.
Je možné použiť tento postup?

Ďakujem za odpoveď.

Z. Diviš

 • adminsanace stáří dotazu 6 mesiacov dní
 • poslední aktivní 6 mesiacov dní
0 votes
599 zobrazenie

Dobrý deň, na jednej stene domu z roku cca 1935 vzlína vlhkosť, viď obr. (pokračujúca časť domu bola dostavaná 1998), táto časť domu je podpivničená, strop je v úrovni terénu, podlaha pivnice 210cm nižšie. Hladina spodnej vody bude podľa skúseností susedov ľahko pod podlahou (dom je na rovine, Poohrie, hlinitopásčité podložia, pri záplavách roku 2002 spodná voda stúpla až takmer k stropu pivnice). Keď veľa prš,í vlhkosť sa zvyšuje, v pivnici je vlhkosť až 85%. Z vonkajšej strany je nopová fólia do hĺbky 77 cm pod úroveň terénu. Zvažujem chemickú injektáž v pivnici vo výške cca 70cm od stropu pivnice (nad úrovňou, kde končí nopová fólia). Steny majú 60cm a sú z tehál (vnútri steny snáď taky). Myslíte, že to problém vlhkej steny – nad úrovňou kde končí nopová fólia – vyrieši?

 • adminsanace stáří dotazu 8 mesiacov dní
 • poslední aktivní 8 mesiacov dní
0 votes
609 zobrazenie

Dobrý deň pán Schwarz,

mám otázku ohľadne nášho domu (vek odhadom 60 rokov), pred výmenou povodných okien nám v izbe na severovýchodnej strane domu vlhla smerom od podlahy hlavne severná stena a tvorili sa aj plesne, teraz po výmene okien už viditeľnú vlhkosť v stenách nenachádzame, avšak plesne ostali.
Chcem sa spýtať, či je aj tak možné aplikovať injektáž vašim prípravkom v celom dome aj keď viditeľnú vlhkosť nemáme a či to má dopad potom na naviazanosť krému do stien, alebo to preventívne aplikovať len do tej severnej steny. Dom by sme chceli aj zatepliť.
Na prvom obrázku možete vidieť skladbu steny po obití vonkajšej omietky s prevŕtaným televíznym káblom a na druhej fotke pohľad zvnutra, kde je vidieť, že kábel je prevŕtaný pár cm nad parketami. Injektáž by bolo najlepšie teda vykonať v rovnakej špáre, ako je prevŕtaný kábel alebo o jedno poschodie nižšie?
A ešte by som chcel vedieť, ci keby som injektáž vykonal z vonkajšej strany domu či je možné hneď napenetrovať a vymalovať vnutorné steny domu alebo treba počkať, kým sa materiál naviaže do stien?

Ďakujem pekne za odpoveď.
Peter Hajduk

 • Peter Hajduk stáří dotazu 10 mesiacov dní
 • poslední aktivní 10 mesiacov dní
0 votes
469 zobrazenie

Dobrý deň pán Schwarz,

Obraciam sa na vás s otázkou, v akom mieste vykonávať vrty pre krémovú injektáž viď obrázok.

nad ipou je tehlové murivo, malta nič moc, pod ipou ložený kameň, preložený vyvetralou omietkou.

Za mňa tipujem vrt v polovici tehly ….

Ďakujem, s pozdravom Ryška.

 • adminsanace stáří dotazu 10 mesiacov dní
 • poslední aktivní 10 mesiacov dní
0 votes
526 zobrazenie

Dobrý deň, plánujem zakúpenie a aplikáciu Aquastop a prosím o radu. Murivo v miestnosti je na dvoch stenách plná pálená tehla (hrúbka cca 30-35 cm), prvá priebežná špára je 5 a ďalšia 15 cm nad podlahou, na jednej stene 8 cm. Zostávajúce dve steny však majú betónový základ ktorý presahuje cca 5 cm nad podlahu, na tom je izolácia z obyčajnej dvojitej plastovej fólie a potom tehly. Navŕtanie by bolo úplne z vnútornej strany miestnosti, je v poriadku vykonať to do tých škár 15 cm resp. 8 cm od podlahy? Tiež neviem či je nejako zasolené alebo sú to len zvyšky omietky (bolo tam vlhko od stien a vytvorili sa plesne), môžete to prosím podľa tých fotiek nejako posúdiť? Stena s betónovým základom má veľmi silné omietky, tak neviem či je možné vykonať vŕtanie (aspon v časti) priamo do omietky alebo nad tú fóliu do tehly, avšak pod tú fóliu sa penetrácia rovnako nedostane. Na tú injektáž je nutné tiež zakúpenie vašej špeciálnej pištole alebo možno nejako inak? Ďakujem.

Murivo plná pálená tehla

Stena s betónovým základom nad podlahou

 • adminsanace stáří dotazu 11 mesiacov dní
 • poslední aktivní 11 mesiacov dní
0 votes
629 zobrazenie

Dobrý deň,
rád by som sa spýtal či možno vykonať použiť aquastop cream aj u miestnosti viz.foto a to sposobom odstránenia soklíka, navŕtania (možno vŕtať len do škár alebo aj do stavebného materialu? V tomto prípade tehál), napustenie aquastop Cream a opätovným obložením soklíka (po odporúčanej dobe ).
omietka je tu robená obyčajne (jadrová omietka, Feinputz a farba teda bez akéhokoľvek sanačného opatrenia)
veľmi pekne ďakujem za radu
s pozdravom Křivánek

 • adminsanace stáří dotazu 12 mesiacov dní
 • poslední aktivní 12 mesiacov dní
0 votes
662 zobrazenie

Dobry den.

Chcel by som sa informovat/poradit ci je vhodny Vas injektazny krem aj na takyto typ muriva (Vid priloha)

Tehla zacina az 43cm od zeme pod tehlou je asi betonovy zaklad ktory mi taha vlhkost (Povodne boli tieto miestnosti pivnica ale bolo to prerobene na bytovu jednotku)

Vedeli by ste mi povedat ci mi to bude fungovat a kolko od zeme by bolo vhodne vrtat tie deiry pre injektazny krem?

Dakujem

Machovic

 • adminsanace stáří dotazu 12 mesiacov dní
 • poslední aktivní 12 mesiacov dní
0 votes
556 zobrazenie

Dobrý deň pán Schwarz, hovorili sme spolu dňa 13.7.2020 dopoludnie, kedy som Vám pochválil Vaše niekoľkonásobné vystúpenie v TV, spracovanie Vašich web stránok  a najmä potom názorný príklad s Vašim modelom muriva vo vaničke vody a radil som sa o použití injektážnej pištole či pumpy na injektáž môjho muriva. Teraz by som Vás poprosil o nasledujúce rady:

– injektujem tehlovú stenu v chodbe domu o šírke 600 mm, dĺžka 5 metrov, veľmi úzke škáry
– na podlahe je dlažba so soklom a tak moja prvá škára od podlahy nad soklom je vo výške 110 mm
– v tejto škáre som vŕtal otvory po 100 mm od seba o predpísanom priemeru 14 mm
– vŕtal som najskôr dĺžkou vrtáka 400 mm a vrty som dokončoval dĺžkou vrtáka 550 mm, pri dovrtávání som sa takmer u všetkých dier dostával k skokovému posunu, teda do vydutín. Vyhodnotil som, že v tejto úrovni nemôžem túto operáciu zdarne dokončiť.
– viem, že Vaša odporúčaná výška vrtov od podlahy je do 100 mm, napriek tomu som začal skúšať šťastie o škáru vyššie – teda vo výške 180 mm od podlahy s úvahou, že tak to bude lepšie ako prvá nevydarená verzia. Tieto vrty sa mi podarili až na dva, ktoré išli v konečnej fáze cca 100 mm veľmi rýchlym pohybom vpred
-Prosím Vás o radu ako mám ošetriť spodný rad vrtov, ktoré sú podľa môjho pohľadu pre injektáž nevyhovujúce
-závěrečná prosba je, či nemáte skúsenosť s riešením korózie zárubne, ktorá sa mi vplyvom vlhkosti objavila vo výške do 300 mm od podlahy na priečke vedúcej od vyššie uvedeného obvodového múru, ktorý mám injektovať, a to po 100 mm od napojenia k obvodovej stene

Po sledovaní Vašich rád v médiách a na Vašich úžasných webových stránkach Vás uznávam ako skvelého človeka a odborníka v jednej osobe, ktorý naozaj svojimi znalosťami a vyvinutými prostriedkami pomáha tam, kde sú iné technológie neúčinné.

Ak budete mať na moje otázky chvíľku – budem Vám nesmierne vďačný:

S pozdravom a prianím mnohých úspechov vo Vašom podnikaní – Bc. Jan Vrabec!
(Chcel som priložiť foto, ale systém mi to neumožnil, neviem kde sa stala chyba – ospravedlňujem sa. Pokúsim sa zaslať do Vášho mailu.)

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
663 zobrazenie

Dobry den pan Schwarz,
Planujem vyhotovit izolaciu steny proti vzlinajucej vlhkosti kremovou injektazou v celkovej dlzke 36 m. V tejto suvislosti prosim o odborne rady.
Fakty:
– mur je postaveny z porobetonovych tvarnic,
– kazde tri metre su umiestnene betonove piliere, medzi ktorymi je v podstate samotny mur vymurovany,
– po celej dlzke chyba vodorovna izolacia medzi murom a zakladom,
– chyba izolacia medzi betonovymi piliermi a zakladom,
– pri 70% dlzky muru nemozem vrtat do skary medzi zakladom a prvym radom tvarnic, pretoze mi tam zavadzia betonova
plocha pred budovou, ktora je asi 8 cm nad urovnou zakladu,
– napriek chybajucej izolacie je mur momentalne uplne suchy – aspon sa tak zda.
Prilozil som fotku pre znazornenie stavu.
Ak mi dovolite, mal by som nasledovne otazky:
Mozem vrtat pre krem diery priblizne 10 cm vysoko nad zakladom, teda nie do skary (malty) ale do porobetonu?
Pripadne sikmo do porobetonu vzhladom k tomu, ze betonova plocha pred budovou zavadzia pri vrtani?
Nevadi, ze je mur teraz suchy? Dokaze sa krem rozsirit difuziou do potrebnej sirky aj v suchom murive?
Vrtat aj do spodnej casti pilierov, teda aj do betonu?
Tolko otazok ma napadlo zatial. Uvitam Vase dalsie cenne pripomienky.
Dakujem.
S pozdravom Tóth

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
865 zobrazenie

Dobrý deň,
opravujem starší rodinný dom ktorého prízemie sa nachádza v niektorých miestach cca 80 cm pod úrovňou terénu. Múry boli obložené z vnútra dreveným obkladom. Po odstránení obkladu som zistil, že múry sú do výšky 2/3 vlhké. Dom bol asi pred 20 rokmi obkopaný, urobená zvislá hydroizolácia a oddrenážovaný. Zatiaľ som vo vnútri domu rozbil podklad(základovú dosku), obkopal a odvetral všetky múry z vnútornej strany a naspäť zabétonoval podkladovú dosku. Teraz by som chcel urobiť injektáž – Aqua stop cream a tým zabrániť vzlínaniu vody po múroch. Múry sú z 2/3 tvorené z betónu na ktorom je tenká izolácia a ďalej je múr tvorený z plných vypálených tehál. Bude to účinné? Dá sa robiť injektáž aj v betónovom múre?
Ďakujem,
Marián

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
942 zobrazenie

Dobry den

chcel by som injektovat stenu je to betonovy kvader s dutinami. Odkryl som omietku a v spare do ktorej som chcel vrtat bola po celej dlzke steny kovova trubka povodne na kurenie. Trubku som vybral a ostala mi diera v stene zhruba tak 10x10cm po celej dlzke steny. Otazka je cim najlepsie zapchat tu dieru -drazku.
Chcel by som postupovat tak ze najskor navrtam diery, dam injektaz a potom tu drazku vyplnim PUR penou (nasiel som vodeodolnu ?) potom sietka kleber a omietka. Vyzera to ako najrychlejsie riesenie ale neviem ci to bude OK ? alternativa je nasjkor drazku vyplnit kuskami tehly , porobetonu ? a potom injektovat do celej hrubky steny
prikladam foto
dakujem za odpoved

 • Stano Krajcovic stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
652 zobrazenie

Dobrý deň, Mám prízemný domček 90 rokov starý, po rekonštrukcii (strecha, zateplenie domu, omietky …). V dvoch izbách sa objavujú zavlhnuté steny, ide to od zeme. Vlhkosť odstraňujem prístrojom pracujúcim na báze elektromagnetického poľa. Vysúšanie sa chvíľu darilo. Teraz po odstránení vnútorných omietok vo výške asi 80 cm od zeme, ktoré boli predtým zavlhnuté a boli nahradené sanačnou omietkou, sa ukázalo, že aj napriek sanačné omietke (zatiaľ je bez štuku) sa niekde opäť objavuje vlhkosť. Pomohlo by, keby sa vykonala injektáž krémom AquaStop Cream? Udržala by injektážou vzniknutá clona aj vlhkosť, ktorá môže byť spôsobená prameňom pod domom? Ide hlavne o pokoj, ktorý nie je podpivničený, ale jeden jeho múr, ten najviac problémový je vymurovaný až hore do ďalšieho podlažia, kde je už chodbou, pod ktorou je pivnica. Pivnica je vlhká, ale tam mi vlhkosť nevadí. Môžete mi, pán Schwarz, prosím poradiť? Ďakujem vopred za odpoveď.

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
696 zobrazenie

Dobrý deň, chcel by som vykonať injektáž Vaším prípravkom, ale nie som si istý v akom mieste to urobiť. Dom je celý podpivničený a cca 1m sklepu je zapustený do zeme (po celom obvode). Sklep chcem opraviť aby sa mohol trochu lepšie využívať. Z vonkajšej strany je nopová fólia, kačírek o šírke cca 40cm a v úrovni hydroizolácie je drenáž (odvedená cca 40m ďaleko od domu). Dom je z roku 1952 a neviem v akom stave je hydroizolácia. Pred 5 rokmi čo sme vykonali drenáž a natiahnutie nopovej fólie, sa stav výrazne zlepšil, ale stále je poznať na spodnej časti trochu vlhkosti. Cca 1m od podlahy je vykonaná (asi v roku 1995) cementová omietka (asi) a na zvyšku sú vykonané sanačné omietky. Chcel by som teda Vaším prípravkom trochu poistiť hydroizoláciu ale neviem v akom mieste to urobiť. Ak chcem využívať pivnicu (aj na niečo iné ako skladovanie zemiakov), tak by som vykonal injektáž 10 cm nad podlahou pivnice ale neviem či je to tak správne. Neviem či by som nemal ešte jednu injektáž vykonať 10 cm nad úrovňou okolitej zeminy, aby som poistil že nebude vlhkosť stúpať do obytnej časti.

V prílohe je Foto a zákres pivnice.

Ďakujem

S pozdravom Gruncl Patrik

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
750 zobrazenie

Dobry den, chcel by som sa opýtať, mam pod jednou miestnosťou mokrú pivnicu, ktorá je tehlová a v zemi. Mozem nainjektazovat pivnicu pod urovnou stropu aby mi nesla vlhkosť do betonovej podlahy a steny aj ked je cca 1m pod urovnou zeminy, dakujem.

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
967 zobrazenie

Dobrý deň,

chcem vyskúšať vašu injektáž, ale rozsah mojich prác bude v dĺžke cca do 5m v šírke múru 35cm. Chcel by som to mať všetko tak ako má byť, aby som dosiahol najlepších účinkov, ale rozmýšľam, či použiť aj Váš aktivátor pred tým, než otvory vyplním krémom. Murovacia malta nie je nejako extra pevná (garáž má svoje roky) ani nie je zvlhnutá po celej svojej dĺžke.

Ovšem aktivátor dodávate iba v 5l balení, ktoré by som nespotreboval ani z polovice. Je to teda potrebné?

Ďalej prosím, čím najlepšie omietnuť osekanú stenu v dĺžke sanácie (predpokladám, že bude asi 5-10 cm hrubá), aby som po zaomietaniu týchto polystyrénových zátok nevytvoril most, kadiaľ by opäť mohla vzlínať vlhkosť?

 

Ďakujem Janů

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
1k zobrazenie

Dobrý deň. Prosil by som o radu, mám rodinný dom ktorý je v rade v miernom svahu, starý je asi 150 let.K susedovi mám múr od podlahy asi 70cm vyššie kamenný a zvyšok zmiešaný. Neviem ako hlboko mám vŕtať, neviem aký silný je múr.Jelikož som nižšie, vŕtal by som k susedovi pod podlahu. Ďakujem za odpoveď.

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
0 votes
707 zobrazenie

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať, v akej výške by som mal vykonať vrty pre injektáž.

Viď. nákres v prílohe, či Vrt-A alebo Vrt-B, prípadne v akej vrstve skladby podlahy by to bolo najvhodnejšie.

Ďakujem D. Vrbický

 • adminsanace stáří dotazu 1 rok dní
 • poslední aktivní 1 rok dní
Zobrazuji 1 - 20 z 86 záznamů

Nákupný košík

Kompletný sortiment vždy skladom. Tovar dovezieme na Vašu adresu do dvoch pracovných dní.

pro-rychly-nakupSK

Inštruktážne a animačné videa pre odvlhčenie muriva

 • Animačné video AquaStop Cream

  Animačné video AquaStop Cream

 • Časozberné video AquaStop Cream

  Časozberné video AquaStop Cream

 • ČT - relácia Polopate 2018

  ČT - relácia Polopate 2018

 • TV Prima - Receptár prima nápadov

  TV Prima - Receptár prima nápadov

 • ČT - relácia Polopate 2020

  ČT - relácia Polopate 2020

 • Čo sa deje v murive po injektáži

  Čo sa deje v murive po injektáži

 • Polyuretanová injektáž pre zatesnenie prieniku tlakovej vody

  Polyuretanová injektáž pre zatesnenie prieniku tlakovej vody

 • Sanační omítka svépomocí

  Sanační omítka svépomocí

 • Rubová gelová injektáž

  Rubová gelová injektáž

Aquasan Porosity

KALKULAČKA PRE RÝCHLY VÝPOČET SPOTREBY A NAVRHOVANÉHO BALENIA VRÁTANE CELKOVEJ CENY

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

REZ DOMU PRE DOPLNENIE hydroizolácií k trvalému odvlhčeniu

schema aqs

POZRITE, AKO sa obsluhujú nami dodávané APLIKAČNÉ ZARIADENIA

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Dokumentácia k našim výrobkom

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

posudok súdneho znalca

vyjadreni-znalce

K dnešnému dňu evidujeme TENTO POČET OBJEDNÁVOK zo SR a ČR, ale aj iných krajín EU. NIE sú započítané osobné odbery.


Z každej objednávky ukladáme 10 Kč na sociálne projekty.

Systém AquaStop Cream® v praxi

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982