svojpomocne
Trumf sanace logo Sanace zdiva svépomocí Injektáž muriva

Tradícia našej značky TRUMF je datovaná už od roku 1991

Prvá SlovenskoČeská sanačná

Injektáž muriva cenník, injektáž muriva cena – injektáž muriva svojpomocne.

Cenník-kompletná ponuka výrobkov na injektáž a sanácie vlhkého muriva k stiahnutiu tu.

Injektážny krém AquaStop Cream® s príslušenstvom môžete zakúpiť v našom e-shope.

Pre výpočet spotreby injektážneho krému AquaStop Cream® na Vami daný rozsah sanácie vlhkého muriva môžete použiť kalkulačku (pozri nižšie), ktorá Vám po zadaní potrebných parametrov spočíta zodpovedajúcu spotrebu na Vami zamýšľaný rozsah injektáže a tým najzásadnejšie náklady na odvlhčenie.

Spotreba injektážneho krému AquaStop Cream® je v podstate daná pri dodržaní nášho technologického návodu pre aplikáciu Systému AquaStop Cream®. Pri dodržaní max. výplne obsahu vrtov vyvŕtaných vrtákom s priemerom 14 mm, dodržaní osových vzdialeností vrtov 100 mm a danej hĺbky vrtov s pokrátením max. 30 – 40 mm ako je skutočná hr. muriva, docielite vždy spotreby, ktorá sa pohybuje okolo 1,3 – 1,4 litra krému na 1 m2 muriva (nie bežného metra muriva) podľa druhu a súdržnosti (kompaktnosti) muriva. Metre štvorcové priečneho rezu muriva sa počítajú tak, že vynásobíte skutočnú hrúbku muriva x bežné metre muriva.

Loading...

V tejto on-line kalkulačke si po zadaní potrebných parametrov môžete sami spočítať spotrebu injektážneho krému AquaStop Cream pri zachovaní nášho technologického postupu.

Nižšie nájdete aj vypočítané balenie najbližšie k vypočítanej litráži pre prípadnú objednávku.

Zadajte hrúbku muriva (mm)

Zadajte dĺžku muriva (metrov)

vypočítané litre krému:
aquastopcream
EUR
EUR
EUR
EUR

Zapamätajte si veľkosť a počet balení pre prípadný nákup.


V tejto spodnej časti kalkulačky sa Vám automaticky zobrazujú náklady na spotrebu injektážneho krému podľa vyššie zadaných parametrov.


Rekapitulácia zadaných parametrov muriva:

Bežných metrov:
aaaa
Hrúbka: mm
Bežných metrov:
EUR
EUR

                                                                                             Upozornenie.

Táto elektronická kalkulačka Vám spoľahlivo spočíta spotrebu injektážneho krému pre Váš rozsah prác. Do kalkulačky zadávate najprv hrúbku muriva. Neodčítajte z celkovej hrúbky muriva pokrátenie vrtov o nami odporúčaných 40 mm. Kalkulačka je nastavená tak, že s týmto pokrátením vrtov automaticky ,, počíta ,,. Správna spotreba Vám bude vychádzať tiež len na základe správne zadaného druhu muriva, pretože každý typ muriva môže mať, síce nie zásadne (okrem komôrkového muriva), ale predsa len rozdielnou spotrebu. Kalkulačka pre výpočet spotreby je nastavená na základe matematických výpočtov obsahov vrtov, ktoré sú nastavené podľa nášho technologického postupu pre Systém AquaStop Cream. Tzn. podľa už vyššie spomínaného pokrátení vrtov, priemeru vrtov 14 mm a ich rozstupom (osových vzdialeností vrtov) 100 mm. Všetko je ale vo výpočtovom programe ešte nastavené pre reálnu spotrebu tak, že sme použili aj štatistiku spotreby a to z jednej tisícky stavieb s určitým typom muriva, aby spotreba zodpovedala čo najširšej škále muriva našich zákazníkov. V prípade, že sa bude jednať o murivo s kavernami, komôrkami, murivo s medzerou apod., kde môže byť reálna spotreba úplne iná, je potrebné si uvedomiť, že výpočet spotreby našej kalkulačky s týmito prípadmi nemôže počítať. Toto zásadné navyšovanie spotreby pri plnení nespočíva v bežných netesnostiach v murive. Nadmerné spotreba sa ale dá vcelku rýchlo rozpoznať pri plnení, ale vo väčšine prípadov už pri samotnom vŕtaní (citeľné,, skokové,, vŕtanie) a tým sa dajú urobiť opatrenia, abyste zásadnej nadlimitnej spotrebe zabránili. Ak by ste nevedeli ako, volajte na našu urgentnú linku, ktorú poskytujeme každý pracovný deň od 9 hod. do 16 hod. a v sobotu od 10 hod do 12 hod. Po poskytnutých informáciách od Vás sa vo väčšine prípadov podarí zistiť príčinu nadmernej spotreby a radi Vám poradíme, ako ďalej postupovať. Nadmernú spotrebu nespôsobujú drobné a bežne sa vyskytujúce netesnosti najmä v starom, kamennom alebo zmiešanom murive, tak ako sa to deje u tekutých injektáží. Injektážny krém AquaStop Cream má značnú hustotu a tým bežné a početné netesnosti v murive nemôžu spôsobiť nekontrolovaný a tým nadlimitný úbytok. Prípady nadmernej spotreby nie sú tak časté, ale v prípade, že sa vyskytnú, dajú sa riešiť. Tu si môžete prečítať jeden prípad nadmernej spotreby, ktorý sme riešili so zákazníkom cez našu Poradňu s následným vysvetlením a snáď aj konečnou spokojnosťou zákazníka. Aj táto možnosť komunikácie cez  Poradňu je možná. Urgentná linka +420 731 565 565 je v týchto prípadoch väčšinou operatívnejšia. Link na jednu odhalenú príčinu nadmernej spotreby:

Nadměrná spotřeba injektážního krému

 

Keď je naša profesia koníčkom.

 

 

Nákupný košík

KOMPLETNÝ SORTIMENT VŽDY SKLADOM – DORUČENIE K VÁM DO TROCH DNÍ

pro-rychly-nakupSK

AKO SI SVOJPOMOCNE NAMIEŠAŤ UNIKÁTNU OMIETKU URČENÚ PRE SANÁCIE VLHKÉHO MURIVA

Aquasan Porosity

SPOČÍTAJTE SI ĽAHKO SPOTREBU injektážneho KRÉMU VRÁTANE NAVRHOVANÉHO BALENIE PRE VÁŠ ROZSAH injektáže

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

UKÁŽKY OBSLUHY INJEKTÁŽNYCH ZARIADENÍ

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

Vyjadrenia znalca

vyjadreni-znalce

K DNEŠNÉMU DŇU EVIDUJEME TENTO POČET VAŠICH OBJEDNÁVOK A TÝM SVOJPOMOCOU SANOVANÝCH STAVIEB

10.634

Krémová Injektáž muriva

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982