svojpomocne
Trumf sanace logo Sanace zdiva svépomocí Injektáž muriva

Tradícia našej značky TRUMF je datovaná už od roku 1991

Prvá SlovenskoČeská sanačná

Sanácia vlhkého muriva svojpomocne

Systém AquaStop Cream®

Schematické znázornenie chybne a správne navŕtaného muriva

 

 

 

 

Injektáž vykonávaná z vnútornej strany obvodového muriva

Neuskutočnená injektáž rohu a miesta previazania s vnútornou stenou

vrtani

Stavebník sa rozhodol zhotoviť injektáž muriva z vnútornej strany objektu. Na požadovaný výsledok nemá vplyv, či sa vŕta z vnútornej alebo z vonkajšej strany obvod. muriva. Injektáž muriva z vnútornej strany má svoje výhody, ale aj nevýhody. Na tomto obrázku je vidieť, ako zhotoviteľ značne pochybil v mieste rohu a v mieste obvodového muriva s ohraničeným vnútorným murivom. Z vodorovného (priečneho) rezu muriva je vidieť, že tieto miesta nie sú zainjektované vôbec.

Nedostatočne vykonaná injektáž rohu a miesta previazania z vnútornej strany

vrty

Stavebník sa rozhodol zhotoviť injektáž muriva z vnútornej strany objektu. Na požadovaný výsledok nemá vplyv, či sa vŕta z vnútornej alebo z vonkajšej strany obvod. muriva. Injektáž muriva z vnútornej strany má svoje výhody, ale aj nevýhody. Na tomto obrázku je vidieť, ako zhotoviteľ značne pochybil v mieste rohu a v mieste obvodového muriva s ohraničeným vnútorným murivom. Z vodorovného (priečneho) rezu muriva je vidieť, že tieto miesta sú nedostatočne zainjektované.

Dostatočne vykonaná injektáž rohu a miesta previazania s vnútornou stenou maximálnym počtom vejárikových vrtov

vrty

Stavebník sa rozhodol zhotoviť injektáž muriva z vnútornej strany objektu. Na požadovaný výsledok nemá vplyv, či sa vŕta z vnútornej alebo z vonkajšej strany obvodového muriva. Injektáž muriva z vnútornej strany má svoje výhody, ale aj nevýhody. Na tomto obrázku je vidieť, ako zhotoviteľ správne vyriešil miesta rohov a miesto obvodového muriva s ohraničeným vnútorným murivom. Z vodorovného (priečneho) rezu muriva je vidieť, že tieto miesta sú dostatočne navŕtané tzv. vejárkovým prevedením.

Injektáž vykonaná z vonkajšej strany obvodového muriva

Injektáž z vonkajšej strany rohu s odskokom. Konce vrtov nesmia byť vzdialenejšie než 100 mm od kolmo nadväzujúceho prvého vrtu druhého muriva

vrty

Stavebník sa rozhodol zhotoviť injektáž muriva z vonkajšej strany objektu. Pre požadovaný výsledok nemá vplyv, či sa vŕta z vnútornej alebo z vonkajšej strany obvod. muriva. Injektáž muriva z vonkajšej strany má svoje výhody, ale aj nevýhody. Na tomto obrázku je vidieť, že odpadá problematika injektáže v mieste rohov a v mieste obvod. muriva s ohraničeným vnútorným murivom. Z vodorovného (priečneho) rezu muriva je vidieť, že tieto miesta sa vlastne nemusia riešiť zložitejším navŕtaním. Viď obr. č. 3.

Injektáž z vonkajšej strany rohu muriva do kríža - dôkladnejšie prevedenie zainjektovaného rohu (oboje je ale správne) ______________________

vrty

Stavebník sa rozhodol zhotoviť injektáž muriva z vonkajšej strany objektu. Pre požadovaný výsledok nemá vplyv, či sa vŕta z vnútornej alebo z vonkajšej strany obvodového muriva. Injektáž muriva z vonkajšej strany má svoje výhody, ale aj nevýhody. Na tomto obrázku je vidieť, že odpadá problematika injektáže v mieste rohov a v mieste obvod. muriva s ohraničeným vnútorným murivom. Z vodorovného (priečneho) rezu muriva je vidieť, že tieto miesta sa vlastne nemusia riešiť zložitejším navŕtaním. Viď obr. č. 3.

Injektáž obvodového muriva z vnútornej strany a z vonkajšej strany

Kombinovaná injektáž

vrty

Stavebník sa rozhodol zhotoviť väčšinu rozsahu injektáže muriva z vnútornych strán domu. Avšak z dôvodu problematiky rohov a miest styku obvodového muriva s vnútorným murivom sa rozhodol tieto komplikované miesta navŕtať z vonkajšej strany. Na tomto obrázku je vidieť, že vnútorné a vonkajšie navŕtanie na seba osovo a vzdialenostne nadväzuje a tým je toto riešenie tiež bezchybné.

Nákupný košík

KOMPLETNÝ SORTIMENT VŽDY SKLADOM – DORUČENIE K VÁM DO TROCH DNÍ

pro-rychly-nakupSK

AKO SI SVOJPOMOCNE NAMIEŠAŤ UNIKÁTNU OMIETKU URČENÚ PRE SANÁCIE VLHKÉHO MURIVA

Aquasan Porosity

SPOČÍTAJTE SI ĽAHKO SPOTREBU injektážneho KRÉMU VRÁTANE NAVRHOVANÉHO BALENIE PRE VÁŠ ROZSAH injektáže

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

UKÁŽKY OBSLUHY INJEKTÁŽNYCH ZARIADENÍ

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

Vyjadrenia znalca

vyjadreni-znalce

K DNEŠNÉMU DŇU EVIDUJEME TENTO POČET VAŠICH OBJEDNÁVOK A TÝM SVOJPOMOCOU SANOVANÝCH STAVIEB

10.634

Krémová Injektáž muriva

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982