Trumf sanace logo

Poradňa pre Systém AquaStop Cream®

Tým, že nami prevádzkovaná bezplatná poradenská činnosť je verejná, to znamená, že dotaz, ktorý vzniesol pýtajúci cez elektronický formulár nie je cenzurovaný (za predpokladu, že dotaz neobsahuje vulgarizmy a nekalé praktiky, apod.), nenesie poskytovateľ akúkoľvek zodpovednosť za uvedené texty anketára. Anketár si je týmto vedomý, že text jeho dopytu bude verejne dostupný na našich webových stránkach. Osobné údaje, ktoré ale vkladá anketár pri zaslaní otázky cez elektronický formulár do povinných polí, budú použité iba k vybaveniu jeho dotazu, pozri Ochrana osobných údajov.

Poradenskú činnosť, prednášky a školenia Systému AquaStop Cream ® poskytuje konateľ našej spoločnosti Jiří Schwarz

K dnešnému dňu našu poradňu navštívil tento počet osôb:

798 497

 

 

 

 

 • Nižšie sa nachádza nami verejne poskytovaná Poradňa. Pri kliknutí na nadpis otázky, ktorú zadávajú anketári (nie na priradený štítok pod nadpisom) alebo na okienko v ľavej strane s popisom,, odpoveď,, sa Vám zobrazí odpoveď. Viac o našej Poradni tu. >>>. >>>

  Tým, že okruh otázok a odpovedí v našej Poradni je už veľmi široký, je veľmi pravdepodobné, že si Vašu otázku a tým očakávanú odpoveď na ňu ľahko vyhľadáte. V prípade, že sa Vám bude zdať, že je Vaša otázka natoľko špecifická a nenájdete tu rovnaký či podobný dotaz a tým uspokojivú odpoveď, cez elektronický formulár, Vašu otázku odošlite a v blízkej dobe Vám príde odpoveď. Pre ľahké vyhľadanie odpovedí na Vaše otázky môžete využiť štítky, ktoré sú zoradené v pravom stĺpci poradne. Tieto štítky sú tematicky priradené k jednotlivým otázkam. Pri kliknutí na štítok, ktorý sa Vám zdá tematicky najbližší k Vášmu dotazu, kliknite na tento štítok a ihneď sa Vám zobrazí súvisiace, už skôr položené otázky. Tieto otázky sú označené nadpisami, ktoré nadepisujú anketári, a po kliknutí na tieto nadpisy, sa Vám zobrazia odpovede. 

  Poradňa by mala slúžiť na poradenstvo pre bezchybný technologický postup injektáže muriva svojpomocne, tj. predovšetkým k Systému AquaStopCream®, AquaSalt Stop ®, AquaStop Bitumen 2K® a k iným produktom. Poradňa má značnú návštevnosť a tým by sme Vám chceli oznámiť, že z Poradne môžete načerpať dostatok informácií, rád a názorov pre Váš zámer odstránenia vlhkosti z Vášho objektu. Len by sme chceli podotknúť, že sa jedná o odpovede na základe internetovej korešpondencie, tj poskytnutých informácií anketárov a nie na základe nášho miestneho šetrenia. Tým sa odpovede nie vždy dajú paušalizovať pre niektoré, zdanlivo podobné otázky, pretože sa konateľ spoločnosti snaží poskytnúť poradenstvo na danú otázku s konkrétnou odpoveďou.

   

   

 

0 votes
28 zobrazenie

Dobrý deň chcel som sa spýtať či tento váš produkt bude vhodný aj pre kamenné murivo (žula).
Mám asi 150 rokov starý dom a murivo je viac kamenné než tehlové a je problém nájsť súvislú škáru.
Preto sa chcem spýtať či váš produkt sa do žulového kameňa “natiahne” a vytvorí sa tam potrebná izolácia vzlínajúcej vlhkosti.

Ďakujem za vybavenie
prajem Pekný Deň

 • adminsanace stáří dotazu 6 dní dní
 • poslední aktivní 6 dní dní
0 votes
30 zobrazenie

Dobrý deň,

aplikoval som aquastop cream a následne som to zahádzal maltou s prísadou AquaSan porosity, ďalej mám v pláne využiť vrecovaný sanačný štuk.

ale neviem čím to pred aplikáciou štuku napenetrovať? (Ide mi hlavne o vrchnú časť steny kde je stará omietka)

vďaka.

 • adminsanace stáří dotazu 6 dní dní
 • poslední aktivní 6 dní dní
0 votes
28 zobrazenie

Dobrý deň pán Schwarz,

Obraciam sa na vás s otázkou, v akom mieste vykonávať vrty pre krémovú injektáž viď obrázok.

nad ipou je tehlové murivo, malta nič moc, pod ipou ložený kameň, preložený vyvetralou omietkou.

Za mňa tipujem vrt v polovici tehly ….

Ďakujem, s pozdravom Ryška.

 • adminsanace stáří dotazu 7 dní dní
 • poslední aktivní 6 dní dní
0 votes
39 zobrazenie

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako vykonať navŕtanie obvodového múru, ak je jeho zloženie viď. obrázok?

Ďakujem
ms

obrázok

 • adminsanace stáří dotazu 7 dní dní
 • poslední aktivní 6 dní dní
0 votes
66 zobrazenie

Dobrý deň, plánujem zakúpenie a aplikáciu Aquastop a prosím o radu. Murivo v miestnosti je na dvoch stenách plná pálená tehla (hrúbka cca 30-35 cm), prvá priebežná špára je 5 a ďalšia 15 cm nad podlahou, na jednej stene 8 cm. Zostávajúce dve steny však majú betónový základ ktorý presahuje cca 5 cm nad podlahu, na tom je izolácia z obyčajnej dvojitej plastovej fólie a potom tehly. Navŕtanie by bolo úplne z vnútornej strany miestnosti, je v poriadku vykonať to do tých škár 15 cm resp. 8 cm od podlahy? Tiež neviem či je nejako zasolené alebo sú to len zvyšky omietky (bolo tam vlhko od stien a vytvorili sa plesne), môžete to prosím podľa tých fotiek nejako posúdiť? Stena s betónovým základom má veľmi silné omietky, tak neviem či je možné vykonať vŕtanie (aspon v časti) priamo do omietky alebo nad tú fóliu do tehly, avšak pod tú fóliu sa penetrácia rovnako nedostane. Na tú injektáž je nutné tiež zakúpenie vašej špeciálnej pištole alebo možno nejako inak? Ďakujem.

Murivo plná pálená tehla

Stena s betónovým základom nad podlahou

 • adminsanace stáří dotazu 2 týždne dní
 • poslední aktivní 1 týždeň dní
0 votes
58 zobrazenie

Dobrý večer.
Pri aplikácii Aqua Stop Cream som poškvrnila chodník zo zámkovej dlažby, na ktorom zostali škvrny.

Môžete mi prosím odporučiť prostriedok, prípadne postup, ako škvrny odstrániť?

Ďakujem.

S pozdravom
Iveta Šimůnková

 • adminsanace stáří dotazu 2 týždne dní
 • poslední aktivní 1 týždeň dní
0 votes
88 zobrazenie

Dobrý deň,
mám 19 rokov starú chatu s podlahovým kúrením. Po 15 rokoch začala u priečok na prízemí na omietke vystupovať vlhkosť a to za kuchynskou linkou viedlo k zápachu plesne. Oslovil som odbornú firmu a tá vykonala injektáž. Po 5 rokoch sa mi problém vrátil. Znovu začína murivo (pálené duté tvárnice priečkovka Tondach cca 15cm) vlhnúť a opadávať omietka. Výška novej mapy vlhkosti je do 15 cm nad sokel cca 7cm. Obvodové murivo je suché. Premýšľal som nad príčinou, pravdepodobne minimálny únik z podlahového kúrenia alebo nedokonalá deka hydroizolácie. Čo by ste mi odporučil, znovu urobiť injektáž? Nebolo by riešenie nová sanačná omietka?
S pozdravom Josef Hromek

 • adminsanace stáří dotazu 3 týždne dní
 • poslední aktivní 3 týždne dní
0 votes
55 zobrazenie

Dobrý deň.

V poradni som nenašiel, kedy potrebujem aktivátor. Mám tehlovú stenu ktorú chcem vaším prípravkom Aquastopcream izolovať. Omietky som podľa Vašich rád odstránil a teraz si u vás zakúpim aktivátor. Je ale potrebný? Múr mi teraz pripadá že je suchý. Ďakujem za odpoveď.

J Svícko.

 • adminsanace stáří dotazu 3 týždne dní
 • poslední aktivní 3 týždne dní
0 votes
65 zobrazenie

Dobrý deň,
prosím o radu, čo by mohlo byť príčinou vlhnutia múru na fasáde domu. Radi by sme zistili, či nie je príčinou prasknutá vodovodná alebo odpadová rúrka – mapa sa objavila pri okne, za ktorým je kuchynská linka so zabudovaným drezom/odpadom umývačkou. Ak by to neboli rúrky a kanalizácie, potrebovali by sme potom následne zistiť, či sa nejedná o prienik dažďovej vody alebo hladinu spodnej vody, ktorá môže (?) vzlínať (dom je do cca dvoch metrov výšky po obvode obložený dlaždicami). Jedná sa o stavbu z 80.rokov 20.storočia, čiže použité stavebné a iné materiály nemožno s presnosťou určiť a sme už niekoľkí majitelia. Ďakujem za Vašu radu. Foto prikladám.

 • adminsanace stáří dotazu 4 týždne dní
 • poslední aktivní 4 týždne dní
0 votes
113 zobrazenie

Dobrý deň,
veľmi ma zaujal Váš produkt, ktorý je pre mňa najoptimálnejším riešením.
Potrebujem poradiť so zhotovením sanácie, dom je orientačne z 19.storočia, pivnice opuka, múry tehla, bohužiaľ sa dom nachádza vo svahu a všetka vlhkosť je v úrovni práve už svahu viď. priložený náčrt. Miestnosti ktoré sú pod úrovňou svahu chcem práve zaizolovať, ale tým že som pod úrovňou terénu neviem či mám vrty urobiť podľa vášho návodu alebo nižšie. Bývalý majiteľ urobil betón ale či ak urobil podklad už neviem preto podlahy pôjdu preč a budú sa robiť nové s asfaltovými pásmi, zaujíma ma či urobiť vrty pod novou budúcou podlahou tzn. po odkopaní alebo v úrovni budúcej podlahy tzn nad. Potom či má svah daný vplyv na vrty. V budúcnosti sa bude robiť spádovanie a kačírek. Aktuálne je svah pri dome síce odkopaný cca 50cm okolo domu ale je vyspádovaný priamo ku murivu. Ďakujem
S pozdravom,
Přibyl Jan

 • adminsanace stáří dotazu 4 týždne dní
 • poslední aktivní 3 týždne dní
0 votes
84 zobrazenie

Dobrý deň, pán Schwarz,
chcel by som Vás požiadať o radu. Bývame v malom dvojdomu (stavba 60. rokov 20. stor.), ktorý je zrkadlovo otočený. So susedom máme spoločný prostredný múr. Bohužiaľ jeho nezodpovedným správaním v jeho polovici domu (v kotolni sekal obrovské kláty), došlo podľa nášho názoru vykonávanými otrasy k poškodeniu spodnej izolácie lepenky (asfaltu) a odtiaľ do jeho priestorov vteká spodná voda. V našich priestoroch voda nie je. Avšak pre nás to má ten dopad, že spoločný prostredný múr je zo strany od suseda v jeho pivnici 5 cm pod vodou a z našej strany nám múr “iba” vlhne do výšky cca 50 cm. Ostatné murivo spojené so základovou doskou je vlhké cca do 30 cm. My v pivnici vodu nemáme, len je ľahko vlhká podlaha.
Pre zamedzenie vnikaniu vody do muriva zo strany od suseda a ďalej vzlínaniu vody nahor som vyvodil podľa vašich popisov, že je najvhodnejšie použiť prípravok krémovej injektáže AquaStop Cream. Potom by sme podlahu znova zaizolovali lepenkou, podvlekli do škáry tehly a položili 7 cm vrstvu betónu. Myslíte, že je krémová injektáž pre zamedzenie vstupu vody a jej vzlínania  za daných možností najvhodnejšia? So susedom nie je možné sa dohodnúť, navyše je bez prostriedkov a výsledok prípadného súdneho sporu by bol neistý.
Ďakujem Martin Štěpánek
Príloha: plánik
pre zväčšenie kliknite kurzorom na obrázok

 • adminsanace stáří dotazu 4 týždne dní
 • poslední aktivní 4 týždne dní
0 votes
84 zobrazenie

Dobrý deň pán Schwarz,

obraciam sa na Vás s otázkou, aký maliarsky náter mám ideálne použiť na Vašu sanačnú omietku. Podotýkam, že ide o vnútornú omietku v pivnici a nejedná sa o fasádu.

Na internete som sa dočítal, že ideálne je použiť fasádne nátery na silikátovej báze. Napr. Primalex fasádna farba silikát – viď TL v prílohe.

V stavebninách mi povedali, že môžem použiť tiež REMAL Plus, kde sa priamo na obale uvádza “vhodný pre sanačné omietky” …

Priepustnosť pre vodnú paru sa však líši.

Primalex fasádna farba silikát má priepustnosť pre vodnú paru Sd = max. 0,08 m

REMAL Plus uvádza v TL parameter Sd = 0,028 m.

Nerozumiem, čo presne parameter Sd vyjadruje, a či znamená čím väčšie číslo, tým lepšie prestup pár alebo opačne?

Čo by ste mi odporučil použiť?

Ďakujem za odpoveď.

S pozdravom

Radek Krejčík

Prípravár realizácie projektov
primalex_tl_fasady_fasadni_barva_silikat

Remal plus_TL

 • adminsanace stáří dotazu 4 týždne dní
 • poslední aktivní 4 týždne dní
0 votes
98 zobrazenie

Dobrý deň,

včera som navštívil vašu predajňu a kúpil si injektážny krém Aquastop cream do muriva proti vlhkosti. Vaša kolegyňka ma na Vás obrátila z dotazom. Začal nám vlhnúť jeden múr v staršom rodinnom domčeku kedy sused si urobil vsakovací systém dažďovej vody. Vzhľadom na to že dom je starý a neodizolovaný tak sa to začína prejavovať. Avšak chcem sa opýtať ako správne navŕtať otvory pre vpustenie krému. Jedná sa o vnútornú stenu viď obrázok. nákres (ja by som chcel dať tú injektáž do medzery pod dosky podlahy) ale neviem či neurobím nejakú chybu tak aj rád nechám poradiť.

Vopred ďakujem za radu Ondřej Novák

 • adminsanace stáří dotazu 1 mesiac dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
101 zobrazenie

Dobrý deň, pán Švarc,

na začiatok Vám ďakujem za túto poradňu!
Pochopil som z vašich reakcií na otázky, že Bitumen 2K by malo byť možné aplikovať priamo pod dlažbu. Mám v pivnici podlahu, ktorú nechcem zo statických dôvodov vykopávať, pričom je síce miestami silne vlhká,  o tlakovú vodu však nejde.
Ako správne aplikovať Bitumen 2K na starý betón a potom ako správne rovno na nej položiť dlažbu? Mám na mysli akú vrstvu Bitumen 2K by ste odporučil, či vložiť perlinku, či u druhej vrstvy povrch vyhladiť či hrebeňovať alebo doň prisypať kremičitý piesok pre následné dobré priľnutie flexibilného lepidla, vykonať na ňom potom ešte stierku flexibilného lepidla s perlinkou a potom až flexibilné lepidlo hrebeňom alebo to nie je nutné, či najskôr Bitumen 2K na starý betón a potom nivelačku alebo naopak?
Ako “moc” vlhká môže podlaha byť pred aplikáciou Bitumen 2K?
Pozn .: Múry budú injektované a do určitej výšky zvnútra izolované. Ďakujem za odpoveď na otázku, ktorá verím nie je až tak typická.

S pozdravom

Tomáš Drábek

 • adminsanace stáří dotazu 1 mesiac dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
109 zobrazenie

Dobrý deň,
budem vykonávať sanáciu múrov u nášho domčeka. Keďže ho trvale obývame a vnútorné omietky nie sú nijako poškodené, vrty boli vykonané z vonkajšej strany domu.
Väčšina otvorov je na juhovýchodnej a juhozápadnej strane, kadiaľ avšak zo svahu k objektu steká voda a problém bol dosť možno zapríčinený aj zlým riešením odkvapov (už vyriešené) a zrejme aj dožila izolácia medzi základom a prvým radom tvárnic. Tvárnice sú škvárobetónové o rozmere V 20 cm, Š 44cm. Prvá škára z vnútornej strany je vo výške 15 cm nad podlahou, čo je podľa inštrukcií príliš. Nechala som, v domnení, že tvárnice sú plné, zvonku navŕtať otvory vo výške 5 cm nad vnútornou podlahou.
Až pri čistení otvorov som spoznala, že tvárnice nie je plná, nakoľko pri vyfukovaní prachu vychádzal vedľajším otvorom. Toto som si ešte potvrdila zasúvacou skúškou. Bohužiaľ nemám šancu zistiť, ako presne tvárnica vyzerá, respektíve, nakoľko je dutá, pretože som otvory osobne nerobila a neviem, aký bol odpor materiálu. Hľadala som vo Vašej poradni a našla odporúčanie s dvoma postupmi.

Rada by som poznala Váš názor, či je v tomto prípade správne voliť variantu 2., teda vyplniť celý rad PUR penou a potom znovu navŕtať a vyplniť krémom. Jedná sa o prvý rad tvárnic, pod ktorým je ako som spomenula už zrejme dožilá lepenka. Pre úplnosť posielam obrázok.
Otvory sú navŕtané vrtákom 14mm. Mám je prevŕtť väčším priemerom a po vyplnení navŕtať opäť 14mm?

Vopred ďakujem za odpoveď, veľmi si cením Vášho prístupu.
S prianím príjemného dňa
Lucie Znojemská

 • adminsanace stáří dotazu 1 mesiac dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
122 zobrazenie

Dobry den,mame navlhnutu vnutornu nosnu stenu 40 cm hrubù,kedze nieje tehlovà ale z ubìjanej skvàry tak som asi 5cm od podlahy navrtaval diery po 10 cm a pekne aplikoval krèm,omietku som neobìjal lebo nebola vobec poskodenà ani nejak velmi nebola premocena len asi do 20 cm od podlahy,no po 2 mesiacoch este nevidim rozdiel stàle je tà vlhkà mapa takà istà,dokonca sa mi zdà ze este viac vlhkejsia.
Moja otazka znie ze ci mozem este do tych istých dier este raz aplikovat krèm ci to mà zmysel ,lebo si neviem rady.Ďakujem pekne.

 • Mario Horvath stáří dotazu 1 mesiac dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
105 zobrazenie

Dobrý deň,

objednal som prvú dávku krému a príslušenstvo a vyvŕtal prvý rad otvorov. Jedná sa o starý prestavovaný dom, takže navŕtanie je v tehlovom murive.
Celkový stav je nasledujúci:
Vrty sú vykonané zo strany garáže, asi 40 cm nad úrovňou podlahy garáže, čo je asi 1 cm nad úrovňou podlahy v miestnosti, ktorú potrebujem izolovať. Miestnosť je takmer celá podpivničená, pivnica je vlhká. Sklep ma ale netrápi. Vlhkosť v izbe sa prejavuje na vnútorných stenách izby do výšky max 10 cm od podlahy s ľahkým opadávaním maľby prípadne aj omietky. Je moje navŕtanie tohto múru, ktorý delí garáž a izbu vykonané správne?  Mojím cieľom je odvlhčiť túto stenu pre obytnú miestnosť.

Ďakujem za odpoveď,

R. Nový

Nákres – rez sanácie muriva

 

Vykonané navŕtanie pre injektáž

 

 • adminsanace stáří dotazu 1 mesiac dní
 • poslední aktivní 1 mesiac dní
0 votes
133 zobrazenie

Dobrý deň,
rád by som sa spýtal či možno vykonať použiť aquastop cream aj u miestnosti viz.foto a to sposobom odstránenia soklíka, navŕtania (možno vŕtať len do škár alebo aj do stavebného materialu? V tomto prípade tehál), napustenie aquastop Cream a opätovným obložením soklíka (po odporúčanej dobe ).
omietka je tu robená obyčajne (jadrová omietka, Feinputz a farba teda bez akéhokoľvek sanačného opatrenia)
veľmi pekne ďakujem za radu
s pozdravom Křivánek

 • adminsanace stáří dotazu 2 mesiace dní
 • poslední aktivní 2 mesiace dní
0 votes
119 zobrazenie

Dobrý deň, pán Švarc,

je skutočne uvádzaná spotreba podľa vašej kalkulačky presná? Otvory som vŕtal podľa vašich inštrukcií, kontroloval som či nie sú priechodné, tie ktoré boli priechodné som zaslepil na koncoch, však spotreba v murive hrúbky 500 mm je pri rozstupe otvorov 100 mm a priemerom 14 mm o približne 35% vyššia. Finančné náklady sa teda výrazne líši od pôvodne kalkulovaného. Jedná sa o tehlové murivo s priebežnou škárou. Ďakujem vopred za spätnú väzbu.

S pozdravom

Tomáš Drábek

 • adminsanace stáří dotazu 2 mesiace dní
 • poslední aktivní 2 mesiace dní
0 votes
112 zobrazenie

Dobrý deň,

v inom dotaze uvádzate nasledujúce: “Pokiaľ nie je dom, alebo jeho pôdorysna časť, podpivničený/podpivničená a podlahy 1NP sú tým nad terénom, je výška línie vrtov daná výškou vnútorných podláh, tzn. že sa injektáž Systémom AquaStop Cream zhotovuje čo najbližšie k vnútorným podlahám ”

Nie je mi jasné, čo to znamená v mojom prípade: nepodpivničená miestnosť, podlaha zhruba v úrovni vonkajšieho terénu. Hrúbka steny cca 90 cm. Problém je, že múr je zmiešaný, z vonkajšej strany je výšky cca 30 – 40 cm nad terénom kameň, vnútri plná tehla. Pomer šírky kameň / tehla nepoznám.

Keby som mal vŕtať až nad kameňom, bude to príliš vysoko nad podlahou. Ak by som mal vŕtať v najbližšej škáre nad podlahou, prevŕtajú iba vnútornú tehlovú časť.

Aký je postup v tomto prípade? Vďaka.

 • adminsanace stáří dotazu 2 mesiace dní
 • poslední aktivní 2 mesiace dní
Zobrazuji 1 - 20 z 726 záznamů

Pre rýchle vyhľadanie odpovedí na už skôr položené otázky, ktoré sú tematicky blízke Vášmu dotazu, kliknite na príslušný štítok.

Štítky otázok

Nákupný košík

Kompletný sortiment vždy skladom. Tovar dovezieme na Vašu adresu do dvoch prac.dní

pro-rychly-nakupSK

NÁVOD AKO SI ĽAHKO namiešať UNIKÁTNU OMIETKU URČENÚ PRE SANACE vlhkého muriva. UŠETRÍTE MIN. 80% nákladov oproti vrecovanej SANAČNEJ OMIETKE

Aquasan Porosity

KALKULAČKA PRE RÝCHLY VÝPOČET SPOTREBY A NAVRHOVANÉHO BALENIA VRÁTANE CELKOVEJ CENY

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

REZ DOMU PRE DOPLNENIE hydroizolácií k trvalému odvlhčeniu

schema aqs

POZRITE, AKO sa obsluhujú nami dodávané APLIKAČNÉ ZARIADENIA

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

posudok súdneho znalca

vyjadreni-znalce

K dnešnému dňu evidujeme TENTO POČET OBJEDNÁVOK zo SR a ČR, ale aj iných krajín EU. NIE sú započítané OSOBNÉ ODBERY.


Z každej objednávky ukladáme 10 Kč na sociálne projekty.

Systém AquaStop Cream® v praxi

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982