Trumf sanace logo
0
0

Dobrý deň, zaujala ma technológia, ktorou sa dá zabrániť vlhnutiu stien. Pretože riešim podobný problém, chcem sa opýtať, či aj na Slovensku máte svoju predajňu, alebo viete prípadne tovar doručiť i domov na adresu a za aký čas?.Chcem odizolovať izbu o dlžke steny 5m /stena je z plnej tehly-5x15x30 cm/.Poprosím o cenovú ponuku, koľko akého materiálu na to potrebujem.Ďakujem.Calík Peter

  • You must to post comments
0
0

Dobrý deň, ďakujem za predchádzajúci mail. Mám však ešte otázku, kedže cena injektážnych krémov od rôznych firiem je rôzna a treba povedať, že nie malá, Vaša cena je taký zdravý stred, či pre injektáž Aqua Stop Creamom môžu byť navrtané diery i v priemere 12 mm, lebo pri Vami použitej technológii sa uvádza priemer 14mm.Pri menšom priemere by bola aj spotreba injekt. krému menšia. Ďalej ako uvádzate svoje produkty pre prípadné 5l vedro či sa dá použiť i aplikačná pištol na salámy, alebo výlučne pištol pre kýblikové balenie, alebo je to možné plniť aj alternatívnym iným zariadením? Ďakujem Calík P.

  • You must to post comments
0
0

Dobrý den. Pokud byste vrtal vrtákem o průměru 12 mm, je spotřeba o cca 14% menší. Myslím si, že toto není tak zásadní snížení nákladů. Co je ale naopak důležité, že pro spolehlivější výsledek je právě mírné navýšení spotřeby, respektive dodržení spotřeby, nikoliv ponižování spotřeby dosažené snižováním průměrů vrtů a prodlužováním osových vzdáleností jednotlivých vrtů. Vezměte v potaz i lidský faktor při plnění, kdy může dojít k mírnému či většímu pochybení pro zhotovení 100%ní výplní vrtů a tím se u ještě menších průměrů vrtů toto riziko zvyšuje, co do dodržení normové spotřeby. Proto tvrdím, že jistější pro dodržení spotřeby a tím jistého výsledku je vrtat vrtákem o průměru 14 mm a v žádném případě neprodlužovat osové vzdálenosti vrtů více jak 100 mm. Samozřejmě se ale bavíme při použití nejkvalitnějších injektážních silanových krémů , tj. injektážních silanových krémů s 80% ní aktivní látkou silan/siloxanu v obsahu, jako je např. náš AquaStop Cream. Náš systém byl úspěšně aplikován již na cca. 3000 různých druhů staveb. Proto v žádném případě náš dlouhodobě vyzkoušený technologický postup nebudeme měnit. Co se týče otázky námi dodávaných plnících pistolí, je to takto: Naše pistole pro salámové balení se nedá použít pro kbelíkové balení. Je určená pouze pro salámové balení. Pistole pro kbelíkové balení je určená pro balení v kbelících, ale dá se použít i pro salámové balení. Samozřejmě se dá použít i alternativní zařízení pro krémovou injektáž, ale je to vždy potřeba vyzkoušet zda to bude injektážní krém spolehlivě vytlačovat do vrtů ve zdivu. Znám šikovné kutily, kteří použili různé tlakové nádoby s hadicovým vývodem a upravenými aplikačními plnidly a úspěšně krém aplikovali.
S přátelským pozdravem
Jiří Schwarz – jednatel společnosti
TRUMF sanace s.r.o.

  • You must to post comments
Zobrazuji 2 záznamů
Váš další dotaz:
Vyplňte, prosím, nižšie uvedené kolónky aby mohol byť Vaš dotaz zaradený do našej Poradne. Váš email nebude zverejnený.
Jméno*
E-mail*

KOMPLETNÝ SORTIMENT VŽDY SKLADOM – DORUČENIE K VÁM DO DVOCH DNÍ

pro-rychly-nakupSK

AKO SI SVOJPOMOCNE NAMIEŠAŤ UNIKÁTNU OMIETKU URČENÚ PRE OMIETANIE VLHKÉHO MURIVA

Aquasan Porosity

SPOČÍTAJTE SI ĽAHKO SPOTREBU injektážneho KRÉMU VRÁTANE NAVRHOVANÉHO BALENIE PRE VÁŠ ROZSAH injektáže

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

UKÁŽKY OBSLUHY INJEKTÁŽNYCH ZARIADENÍ

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

Vyjadrenia znalca

vyjadreni-znalce

K DNEŠNÉMU DŇU EVIDUJEME TENTO POČET INTERNETOVÝCH OBJEDNÁVOK A TÝM SVOJPOMOCOU SANOVANÝCH STAVIEB

11.022

Krémová Injektáž muriva

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982