Trumf sanace logo

Pre zobrazenie fotografií s textami kliknite na danú fotografiu! Pod otvorenou fotografiou sa vám zobrazia texty. Takmer všetky fotografie sú zhotovené v deň prevedenej injektáže, a tak už viditeľné clonové šírenie nie je ešte zďaleka ukončené.

Systém AquaStop Cream prenikol v plnej sile aj na Slovensko – našou aplikačnou divíziou bola zhotovená chemická injektáž pre zamedzenie vzlínajúcej vlhkosti v obvodovom, vnútornom nosnom a priečkovom vnútornom murive v celom pôdoryse ZŠ v Kežmarku v SR. Injektáž bola vykonaná v 440 m2 prierezu muriva a to v zimnom období, kedy vonkajšie teploty dosahovali – 30 st. Celzia. Miestna stavebná firma zhotovila odkop vonkajšej zvislej izolácie ešte pred príchodom zimy a to pre zamedzenie infiltrácie zemnej vlhkosti do podúrovňového muriva z bočného smeru. Tým sa injektáž systémom AquaStop Cream zhotovovala u podláh v suterénnych priestoroch, ktoré boli ale dostatočne hlboko pod úrovňou terénu, kde aj v týchto extrémne nízkych teplotách nemohlo dochádzať v tejto značnej hĺbke k premŕzaniu obvodových múrov. U vnútorného muriva, tým, že sa temperovalo, to tiež nebol problém. Tieto dve dodatočne zhotovené izolácie z dôvodu sanácie vlhkého muriva sa navzájom dopĺňajú a stavba je hydroizolačne odizolovaná od prenikania zemnej vlhkosti do založenej stavby, kde pôvodné hydrioizolácie boli už nefunkčné. Podlahy suterénnych priestorov neboli predmetom riešenia, pretože vlhkosť nevykazujú. Táto stavba nie je ojedinelá, a čím ďalej tým viac sa tento systém úspešne aplikuje aj na Slovensku v rádoch stoviek stavieb ročne a zhotovením tzv. svojpomocne, vo viac ako tisíc objektoch. Pracovníci z našej injektážnej divízie boli milo prekvapení ústretovým prijatím zástupcami a majiteľmi – generálnym dodávateľom tejto značne rozsiahlej rekonštrukcie stavby. Vo všetkom nám bolo vyhovené a maximálne o nás postarané. Ďakujeme Slovensko.

Jiří Schwarz – jednatel firmy TRUMF sanace s.r.o.

Ukážky krémovej injektáže:

Výsledky krémové injektáže muriva systémom AquaStop Cream v pieskovcovom murive:

IMG-20160426-WA0006
Detailné ukážka šíriaci sa hydrofóbne clony aj v menej savom prírodnom pieskovcovom murive po zhotovenom vrtu a následnom vyplnení injektážnym krémom AquaStop Cream. Fotografia odfotil krátkom časovom horizonte od zhotovené iniektáže a tak šíriaci clona od vrtu nie je ešte v konečnej fáze.

 
 


Ukážka krémové injektáže zhotovené do priebežnej škáry v tehlovom murive:

Fotografie bez popiskov. Napríklad okolo zátok je vidieť ešte zďaleka nevpenetrovaný AquaStop Cream do muriva. Z vyplnených vrtov sa do muriva v tomto krátkom časovom horizonte stačilo napustiť max. 30% obsahu výplne. Takmer všetky fotografie sú urobené v deň vykonanej injektáže a tak už viditeľné clonové šírenie nie je ešte zďaleka ukončené.

 

 

ForArch 2013

ForArch 2016

Nákupný košík

Kompletný sortiment vždy skladom. Tovar dovezieme na Vašu adresu do dvoch prac.dní

pro-rychly-nakupSK

NÁVOD AKO SI ĽAHKO namiešať UNIKÁTNU OMIETKU URČENÚ PRE SANACE vlhkého muriva. UŠETRÍTE MIN. 80% nákladov oproti vrecovanej SANAČNEJ OMIETKE

Aquasan Porosity

KALKULAČKA PRE RÝCHLY VÝPOČET SPOTREBY A NAVRHOVANÉHO BALENIA VRÁTANE CELKOVEJ CENY

spotreba

VODOROVNÉ REZY PRE BEZCHYBNÉ NAVRTANIE MURIVA

pro-shlednuti

REZ DOMU PRE DOPLNENIE hydroizolácií k trvalému odvlhčeniu

schema aqs

POZRITE, AKO sa obsluhujú nami dodávané APLIKAČNÉ ZARIADENIA

UKÁŽKA účinnosť systému AQUASTOP CREAM v extrémnych podmienkach

murik

Tu si môžete prezrieť sídlo a prevádzkareň našej spoločnosti

galerie

Napísali o nás v časopise Moje bývania

MOJE BYDLENI

posudok súdneho znalca

vyjadreni-znalce

K dnešnému dňu evidujeme TENTO POČET OBJEDNÁVOK zo SR a ČR, ale aj iných krajín EU. NIE sú započítané OSOBNÉ ODBERY.


Z každej objednávky ukladáme 10 Kč na sociálne projekty.

Systém AquaStop Cream® v praxi

Typické nasycovanie priebežnej škáry i menej nasiakavého murovacieho materiálu injektážnym krémom AquaStop Cream®.

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti už po niekoľkých hodinách po injektáži.

sireni injektaze

Šírenie hydroizolačnej clony proti vzlínajúcej vlhkosti po 24 hodinách po injektáži. Tieto jedinečné vlastnosti nemá žiadna iná injektážna technológia ani hmota.


Všetky údaje, najmä texty a fotografie uvedené na týchto webových stránkach sú výtvorom a vlastníctvom spoločnosti TRUMF sanace s.r.o., predstavujú jej know-how a ako také požívajú ochranu rovnako podľa autorských predpisov upravujúcich duševné vlastníctvo.

Kontakty na našej prevádzkareň

Dvorská 1163/2,
252 19 Rudná u Prahy
Po-Čt 9:00 – 15:30, Pá 9:00 – 16:30

+420 235 312 000
+420 606 187 916

Kontakty na sídlo spoločnosti

Blatnická 14/3, Praha 5
IČO: 24271268
IČ DPH: SK4120141938
DIČ: CZ24271268

+420 602 282 982